YAY

Küçük Yayi, neseli, rahat ve sevimli karakterinden taniyabilirsiniz. Bu tavriyla küçükten büyüge herkesle son derece kolay iliski kurabilir. Yalniz kalmaktan hoslanmadigi için, etrafinda sürekli birilerinin olmasi onu mutlu edecek, kendine güven duymasini saglayacaktir. Yay çocuklari insanlarla yakin ve sicak iliskiler kuramazsa içine kapanacak ileriki dönemlerinde belki de sivri dilli ve alayci bir yapiya sahip olacaktir.
Merakli yapisi ve herseyi ögrenme istegi bazen sabrinizi tasirabilir. Ancak cevaplarinizin mantikli, samimi ve dürüst olmasina özen göstermelisiniz. Böylece kurallariniza saygi duymayi ögrenecektir.
Yay çocuklarinin basinizi döndürecek kadar hareketli bir yapisi vardir. Üstelik, herseyi ögrenme istegiyle ortaligi birbirine katmakta üstlerine yoktur. Küçük Yayinizin sessiz sakin durduguna bakmayin, mutlaka bir muzurluk pesindedir. sIkici, rutin ve sert kurallar onun özgür yapisina ters düser. Hayalgücünü gelistirecek yaratici oyunlar her zaman ilgisini çekecektir. Sosyal yönlerini öne çikartacak grup aktivitelerine, özellikle spor faaliyetlerine yönlendirmenizde yarar var.