BALIK

Balık burcu çok rahat kilo alabilen bir burçtur.bunun en önemli sebebi ise çikolata ve şekerlere olan düşkünlüğüdür.bu yüzden eğer dengeli bir kiloya sahip olmak isteniyorsa o zaman tatlılar da uygun ölçülerde yenmelidir.ama proteini alımına ağırlık vermelidirler.yoğurt,yumurta,beyaz et,peynir,süt bol bol tüketilebilir.ayrıca fındık,ceviz ve bademde de bol bol protein vardır.bunları sık sık tüketebilirsiniz.enerji ihtiyacınızı karşılamada en çok yararlanabileceğiniz doğal besin baldır.bal enerji verdiği kadar diğer aldığınız gıdaların emilimine de yararlı olacaktır.bol su içmeniz kilonuzu korumak için iyi bir önlemdir.ayrıca sevdiğiniz meyvelerden mutlaka sofranızda bulundurmalısınız.bol meyve tüketmek hem cildinizi güzelleştirecek hem de sağlığınızı koruyacaktır.fakat bu meyvelerin fazla şeker içermemesine dikkat etmelisiniz.

BALIK BURCU İÇİN 3 GÜNLÜK DİYET:

Bu diyeti uyguladığınız takdirde 3 günde 1.5 kilo verebilirsiniz.Diyet tekrarlanabilir.

1.GÜN: Kahvaltı: 1 bardak ılık suyun içine 1 kaşık bal ve 7-8 damla limon koyup aç karnına için, 1 dilim ekmek,1 dilim peynir,şekersiz çay veya kahve. Arada:3-4 kaşık yağsız yoğurt. Öğlen:Izgara tavuk ,yeşil salata. Arada:5-6 tane badem. Akşam:Izgara balık,limonlu salata. Arada:1 tane meyve

2.GÜN: Kahvaltı:1 kaşık bal karıştırılmış bir kase diyet yoğurt Arada:1 tane meyve. Öğlen:1 yumurta ile yağsız omlet,bol salata. Arada:5-6 tane fındık. Akşam:İstediğiniz bir çeşit haşlama yada ızgara yapılmış et, salata. Arada:1 kase çilek.

3.GÜN: Kahvaltı:1 bardak ballı süt,1 dilim diyet ekmek. Arada:1 kase diyet yoğurt. Öğlen:3 tane ızgara karides,limonlu salata. Arada:5-6 ceviz içi. Akşam:1 haşlanmış yumurta,1 dilim beyaz peynir,limonlu rendelenmiş havuç salatası. Arada:1 porsiyon meyve.