ASLAN

Burcun 12 evi,kişiliğinizin, yaşam zemininizi etkili bir şekilde yaratmanızı sağlayan farklı yanlarını temsil eder.Günlük yaşamınızdaki iş aşk yada para konusundaki anahtar sözcükleri bu evler belirler.

2. ev sahip olmanın evidir. Gelir, gider, kazanma gücü, yatırımlar ve bu gibi alanlarla ilgilenir. Bu ev boğa burcu ve venüs gezegeni tarafından yönetilir.

Bu ev sahip olma ve kazancın evidir. Para kazanabilme, borçlarla baş edebilme, kazanma kapasitesi durumları da bu ev belirler. Kanakların ekin kullanımı ve insiyatif alabilme yeteneğini verir.

Finansal konularla ilgili problemlerin çözümünde doğru cevapları veren ev 2. evdir.

8. ev paylaşılan kaynakların evidir. Miras, vergi , sigorta ve başkalarından aldığımız finansal yardımlala ilgilenir. içimizdeki tüketici burda devreye girer ve kazancımızı alışveriş alışkanlıklarımızı belirler. Bu ev akrep burcu ve pluton gezegeni tarafından yönetilir.

bu ev kişisel kaybaklara, aile kaynaklı yatırımlara bakabildiği gibi buyuk işlere de bakar (fonlar, ulusal borçlar). Bunca şeyin arkasındaki ev 8. evdir.

12 evden hangisine bağlı olduğunuz hakkında belirleyici bir bilgiye sahip olmak için doğum tarihiniz net olarak bilinmelidir. (gün, ay, yıl, saat)