BASAK

Burcun 12 evi,kişiliğinizin, yaşam zemininizi etkili bir şekilde yaratmanızı sağlayan farklı yanlarını temsil eder.Günlük yaşamınızdaki iş aşk yada para konusundaki anahtar sözcükleri bu evler belirler.

6. ev işlerin ve günlük rutinlerin evleridir. Sorumlulukları, becerileri, işçileri ve birinin iş kapasitesini belirler.Görevleri ve bilinçli halleri anlatır. Bu ev başak burcunun işareti ve merkür gezegeni tarafından yönetilir.

bu ev değişken bir iş alanında önemli ve karışık noktaları açık hale getirerek işinizde kariyer yapmanızı sağlar. Rutinlerin gelişimi ve insanlara sunulan hizmetleri anlatır.

İş ortamında yaratıcı fikirlerin yaratılması konusunda bu ev çok fazla şey söyler.

Onuncu ev is yaşamının ve kariyerin evidir. Seçilmiş meslekleri, amaçları, iş hayatında yapılan ün ve çevresini kavrayış yeteneğini belirler. Ayrıca iş ortamındaki sosyal aktiviteleri egoyu ve sosyal statünü belirler. By ev Oğlak burcu ve saturn gezegeni tarafından yönetilir.

Bu ev kariyer hakkındaki soruların cevapları , öncelikler ve çizdiğiniz yaşam şeklini belirler. Amaçlarınıza nasıl ulaştığınız, iş arkadaşlarınızı nasıl etkilediğinizi belirleyen yine bu burçtur. Dahası iş yaşamındaki başarılar entellektüel,pratik ve duygusal başarılar bu evin kontrolu altındadır.