BALIK

Balıklar zamanlarının çoğunu aşk ve mutluluk hayalleri ile geçirirler. Saçlarına örgü yapmaları ve küçük tokalar kullanmaları gerekli değildir. Değişken ve su grubu olan balık burçları için hayaller en önemli şeylerdir.

Çok esnek ve tabir uygunsa bukalemun benzeri biri oldukları ,dolayısı ile akıcı ve özenlidirler. Her balığın içinde hayatın gizemlerini anlamalarını, üretken hayal güçlerinin oluşmasını sağlayan sabit bir iyimserlik vardır.

Fiziksel güzellik söz konusu olduğunda, balık burcu alışılmışın dışında,bilinç altlarında risk alma dürtüleri bulunan ve dünyevi olmayan istekler sergileyen bir kişilik ortaya koyarlar. Bağımsızlıkçı ruhlarını sonuna kadar savunurlar. Konfora çok önem verirler, bu yüzden başkalarının ne dediği öenmli değildir.


Kendinizi şımartmak istediğinizde pedikürler yeterli olacaktır. Günlük bakımları sırasında Balık burcu insanlarının ayaklarına gerekli özeni göstermeyebilirler.
Hafif yapılmış makyajlar sizi romantik bir havaya sokar. Güzelliğiniz açık yürekliliğinizden sempatik doğanızdan ve hissettiklerinizi söyleyişinizden gelir.