AKREP

Elbette pek çoklarınız şehvetli akrep -cinselliğin burcu- hakkında hikayeler duymuşsunuzdur. diğer burçların hiç biri bu burç kadar mistik özellikler taşımaz. Evet, eğer sabit ve su gurubu olan bu burcun etkisi altındaki insanlar şiddetli ve arzulu bir biçimde cinsel dürtüler hissederken aynı zamanda ser verir sır vermez bir karakter ortaya koyarlar.

İş güzelliğe geldiğinde ise, akrep burcu cinselliğe olan eğilimini ortaya koymaya çalışır ve bu durum onların her hareketini kontrol etmektedir. Seksüel dürtüleri vücutlarına işlemiş gibidir. Bu duygularını kontrol edemedikleri halde, biraz olsun bu duygularını tatmin edebilirlerse daha duygusal tarafları ortaya çıkacaktır. Yani duygusal bir partner yada vefalı bir arkadaş haline gelirler. Oldukça dikkat çekici parfümler yerine daha tatlı kokuları ve özellikle vanilya yada baharat gibi esansları-örneğin tarçın gibi- tercih ederler.

Ayrıca dramatik ve gizemli makyajlardan zevk alırlar; perukalar ve takma kirpikler en çok aldıkları kozmetik ürünleridir. Diğer insanların ardında kalmak sizi dürtükler ve eğer biraz daha çalışkan ve kurnaz olurlarsa parlamalarını sağlar.

Güzelliğiniz gücü güzelliklerinin sahip olduğu gizlilik, derin anlamlılık, arzular, ve gizli dürtülerdir. Güzelliklerinin en üst düzeyine ulaşmalarındaki en büyük etken şu sorunun cevabındadır. "Nasıl iyi hissedersen öyle ol".