BALIK

Balık rahat ve kolay giyilebilen şeyleri sever. Evde genellikle cıplak ayaklıdır, bol ve uzun etekler tercihidir. Giysileri radikal olmayıp topluma uygundur. Çıplaklık konusunda yoldan şaşmadan herkesin alışveriş ettiği mağazaları ercih eder. Rahatlık balıklar için önemli olduğu için evde bütün gün bornozla dolaşabilirler.

Esneksiniz. Pahalı bir kıyafet alır ve onu istediğiniz şekilde giyebilirseniz kişiliğinizi tamemen ortaya koymuş olursunuz. Bir sürü ayakkabı almayı ve bunları insanları göstermeyi çok seviyorsunuz. Oysa ayak parmaklarınız bu durumdan oldukça şikayetçi.

Aytaşları ile vücüdunuzu süslediğinizde hoş bir hale gelirsiniz. Gerdanlık yada kolye, halhal, özellikle ilginç bilezikler kişiliğinize en uygun takıları oluşturuyor ve size fantastik bir hava veriyor. Örgülü uzun saçlar uzun süre kendinize zaman ayırmanızın mumkun olmadığı durumlarda saçlarınız için en uygun biçimdir. Her nerede yada nasıl olursanız olun ortama uyum sağlayacağınız için kıyafetleriniz çok fazla problem olmayacaktır.