BALIK

Değişken ve karmaşık balıklar 12 burcun en uçuklarıdır. Nazik ve empatik ruhları hep yeni ve olanaksız şeylerin peşinden koşar. Gökkuşağının üstünden atlamak ister. Bazı sorulara cevap almış gibi görünselerde balıkların yaşamı sorgulamaları hiç bitmez. ruhlarının ve bedenlerinin gizlerini peşinde koşarlar. bu da onlara yaşamda başarılı olmanın anahtarını verir.

Balıklar her ne kadar uçuk kaçık görünselerde para konusunda oldukca iyidirler. hayalleri hep önemlidir. oysa hayallerini gerçekleştriebilmek için çoğu zaman çok paraya ihtiyaçları olacaktır bu yuzden balıklar finansal durumlarını başarıyla yönetirler. Balıklar para konusunda endişe etmezler nede olsa ya miras kalmış yada zengin biriyle evlenmişlerdir. işin açıkçası balıklar istediklerini yapabilmeleri için etraflarında bolca para olmasını severler. Paraları olmasa bile zekalarıyla paraya ulaşmakta zorlanmayacaklarını anlatmaya gerek yok sanırım.

Kimse balıkların nasıl hareket edeceğini bilemez. Bazen kendilerini bile zor duruma düşürebilecek cömertlikleri gözü kapalı yaparbilirler.

Balıklar kendi evlerine sahip olmayı severler çünkü değişken dünyaya karşı bir sığınakları olsun isterler. Paralarının yönetimi konusunda oldukça başarılıdırlar.Ama parayı çok da fazla kaale amladıkları da bir gerçektir.

Yumuşak karakterli balıklar para isteyen birine asla yok diyemezler. ve asla giden paranın peşine düşmezler.