AKREP

Karmaşık ve gizemli akrep tuhaf işlerin ustasıdır. Bu tilkilerin ne yaptığını asla anlayamazsınız.iyi birşeyler olduğunu düşünün sadece.inatçı kimlikleri ve çelik kadar kuvvetli sinirleri onları her türlü krizin altından kalkabilecek biri yapar. Çok güçlü bir kişilik olduklarından çevrelerinde saygı uyandırırlar. Asla bir akreple işkonusunda aşık atmaya çalışmayın. kaybedeceğiniz işin başında bellidir. ölüm, sex ve para üçlemesi onlar için en geçerli olan üçlemedir.

Akrepler paranın mevzu olduğu durumlarda dünyadaki en büyük olurlar. Çoğu akrep ailesinden kalma bir mirasa sahip olsada bir çoğu tam bir tilki gibidir. para onlar için herşeydir. paraları olduğunda kendilerini güvende , özgür, ve kontrolu kendilerinde hissederler. Kontrol güç demektir ve gücü olan her kavganın galibidir.

Mali durumlar akrepler içiin bir oyun gibidir. ne kadar uzun ve ne kadar zor olursa olsun sonuçta kazanacakları sarsılmaz bir inançtır. Amaca giden her yolun mübah olduğunu düşündüklerinden yoldaki rakiplerine acımazlar ve yolda kendilerine yardım edenleri unutmaz vefa borçlarını mutlaka ödemek isterler.

Akrepler yönetim için en uyumlu burçlardan biridir. ayrıca bütçe konusundaki disiplinleri ve işlerini hep garantiye alma güdüleri onları öne çıkaran özelliklerdir. Sonuc olarak akrepler para kazanmayı kolayca becerirler fakat çar çur etmekten nefret ederler..