BASAK

bazen insanlarla gözgöze geldiğinizde midenize ağrılar girer. bu gibi hisleri biliyorsunuz.Diğer insanlar soğuk davranırken neden size bu tarz şeyler oluyor. İnsanlarla çabucak iletişim içine girebildiğinizi farketmelisiniz. Yükselen burcunuzu bulun sonra arkadaşlarınızın çevrenizdekilerin ve herkesin. sonra aşağıdaki açıklamaları okuyun. Ayrıca ilişkinizi anlamak için aşk uyumunu da gözden geçirin.

Koç 6

Boğa 5

İkizler 4

Yengeç 3

Aslan 2

Başak 1

Terazi 2

Akrep 3

Yay 4

Oğlak 5

Kova 6

Balık 7

Yukardaki çizelgedeki titreşimsel numaralar burçlar arasındaki uyumu gösterir. Koç'la başlayıp Balık'la biten 12 burç vardır. Bu çizelge iyi yada kötü, doğru yada yalnış gibi şeyleri ölçmez sadece burçların potansiyel uyumlarını ve uyumsuzluklarını gösterir.

1. Titreşim :
Bu titreşim iki burcun aynı olmasıdır. genellikle karşılıklı anlayış ve empati vardır. negatif tarafları yüksektir. 1. titreşim birleşme. olarak da bilinir.

2. Titreşim :
Bu ilişkide potansiyel vardır. Burçlardan biri diğerine karşı her zaman toleranslıdır. Aralarında karmik bir bağ vardır. 2. titreşim semi-sextile. olarakta bilinir.


3 Titreşim :
Bu ilişki arkadaşlık ve alçakgönüllülük üzerine kuruludur. Aranızda uzun surecek kuvvetli bir bağ vardır. 3. titreşim sextile.olarakta bilinir.


4. Titreşim :
Bu ilişkide sürtüşmeler olacaktır. Karşılıklı anlayış ortaya çıkan sürtüşmeleri önlemek için gereklidir. 4. titreşim kare.olarakta bilinir.


5. Titreşim :
Bu ilişkide büyük bir saygı ve anlayış vardır. Birbirinizi anlayacak ve aynı motivleri paylaşacaksınız. 5. titreşim trine olarakta bilinir.


6. Titreşim :
bu ilişkide karmik bir çekim kuvveti vardır.Birbirinizi memnun etme isteği içinde olacaksınız. Bu ilişkide bir dengesizlik olacaktır. 6. titreşim quincunx (or inconjunct). olarak bilinir.


7. Titreşim :
Bu burç sizin burcunuzun zıttıdır. Bu ilişki ya harika olacaktır yada hiçbirşey. Herşey iyi olduğunda bu süper olur ama kötü olursa ondan daha kötüsü yoktur. 7. titreşim opposition olarakta bilinir.